O nás

Zdrava pleť, dravé sebavedomie.

Niekedy nás rozhodí aj tá najmenšia vyrážka. Aj keď ju takmer nevidno,  ty máš pocit, že celý svet vidí len to ako ti svieti na brade. A vôbec nemala som mať v tomto veku už pokoj od akné? Kde sa vzdali tie vrásky okolo očí? Veď som len teraz oslávila tridsiatku. A kým iní si užívajú príchod leta a prvé slnečné lúče, ty skrývaš svoju pleť v strachu z nepekných hnedých fľakov. Akné, vrásky či pigmentové škvrny. To, ako naša pokožka vyzerá a čím si prechádza, má obrovský vplyv na to, ako sa cítime.

Veronika Voštinárová

Ambasádorka zdravej pleti, majiteľka KEYSI LUXURY v Bratislave a odborníčka na holistickú kozmetológiu s mnohoročnými skúsenosťami, je oficiálnou a výhradnou distribútorkou produktov SQT Biomicroneedling pre profesionálne použitie v kozmetických salónoch.

Hunan Sunshine Biotech Co., Ltd. sa ako priekopník v oblasti kozmetickej terapie Sponge Spicule (SQT Biomicroneedling) už sedem rokov venuje intenzívnemu výskumu, aby poskytoval najprofesionálnejšie a najvysokej kvalitné prírodné suroviny - hydrolyzovaný extrakt z húb - pre kozmetický priemysel.

Náš tím