Marketingové materiály pre Vás

Marketingová podpora pre Vás
     Obrázky produktov
     Letáky pre klientky (do čakárne)
     Plagáty do salónu
     Príspevky (obrázky, email, SMS, WhatsApp, sociálne siete)
     Príbehy (formát na výšku na sociálne siete)
     Logo SQT


MARKETINGOVÁ PODPORA

Obrázky produktov

Kliknite sem a otvorí sa Vám adresár s obrázkami produktov:
https://drive.google.com/drive/folders/1YQVCSzWvp6cDM8ywEdqjP7UPBdOMOGxO?usp=sharing

Letáky pre klientky/klientov

Všetky letátky sú k dispozícii na objednávku. VIP salóny majú zvýhodnenú marketingovú podporu. Požiadajte o viac informácií nášho obchodného zástupcu.

Plagáty do salónov

Príspevky (emaily, SMS, WhatsApp, sociálne siete a iné)

Informujte Vaše klientky cez email, SMS, WhatsApp, sociálne siete a iné komunikačné kanály.

Dohodnite si klientky dopredu. Pred tým než začnete spolupracovať.

Áno, pred tým ako začneme spolupracovať, odporúčame komunikovať na Vaše klientky, že prichádzate s novinkou SQT Biomicroneedling. Dokiaľ urobíte prvé ošetrenie, pozrite si video záznamy z workshopov v SQT PRO Academy. Objednávkou vopred sme pomohli viacerým kozmetičkám pomohli získať objednávky vopred. Využite to aj vy a prezistite si či Vaše klientky majú záujem o SQT ošetrenia.

Ako na to? Dajte vedieť Vašim klientkám, že máte novinku v starostlivosti o pleť. Ak ešte rozmýšľate o spolupráci, pozrite si všetky materiály na tejto stránke a objednajte si vzorku pre vás na vyskúšanie. Pripravili sme pre vás niekoľko obrázkov s textami, ktoré môžete poslať vašim klientkám emailom, do SMS alebo cez WhatsApp. Stačí uložiť nami vytvorený obrázok, vložiť doň vaše logo a kontaktné údaje na objednávku. K danému obrázku sme vytvorili vhodný text. Môžete jednoducho skopírovať text a poslať ho spolu s obrázkom do emailu, SMS alebo WhatsApp. Tiež sme pre Vás pripavili text na sociálne siete. Texty si môžete upraviť podľa potreby.

Obrázok č. 1:
Prinášame novinku
Obrázok si stiahnite a uložte do vášho zariadenia. Do rámčeka môžete vpísať vaše kontaktné údaje na objednávky.

Text č. 1: email, SMS a WhatsApp

Predmet: Máme pre Vás novinku SQT Biomicroneedling

Milé klientky,

Chcem vás srdečne pozvať na novinku v našom salóne - ošetrenie SQT Biomicroneedling. Toto neinvazívne ošetrenie vám prinesie rýchle výsledky a už po prvej návšteve uvidíte zmeny na vašej pleti. Vaša pleť bude zjednotená a budete mať pocit, ako keby ste dostali úplne novú, hladkú pleť.

Neváhajte a doprajte svojej pleti ošetrenie, ktoré si zaslúži. Teším sa na vašu návštevu.

S láskou,
[Vaše meno]

Text č. 1: príspevok (post) na sociálne siete

🌟 Objavte krásu novej pleti s SQT Biomicroneedling! 🌟

Milé dámy, predstavujem vám revolúciu v starostlivosti o pleť, ktorá prichádza priamo do nášho salónu - SQT Biomicroneedling. Toto neinvazívne čudo prináša okamžité zázraky pre vašu pleť, transformujúc ju na dokonale hladké plátno plné mladistvej žiary.

💫 Už po jedinej návšteve uvidíte, ako vaša pleť získa nový rozmer - bude zjednotená, hladká a vyžarujúca čistotu. Predstavte si pocit, keď sa dotknete svojej pleti a uvedomíte si, že je taká jemná a hladká, akoby bola znovuzrodená.

Nenechajte si ujsť príležitosť premeniť svoju pleť a dopriať si pocit luxusu, ktorý si zaslúžite. 🌺

💌 Zarezervujte si svoj termín už dnes a zažite magickú premenu, ktorú vám prináša SQT Biomicroneedling. Vaša pleť vám poďakuje.

Tešíme sa na vašu návštevu, kde spolu odhalíme tajomstvo dokonalej pleti. ✨

S láskou a profesionálnym dotykom, [Vaše meno] & Tím

#VášHashtag #SQTBiomicroneedling #NováPleť #KozmetickýSalón #TransformáciaPleti #StarostlivosťOPleť

Obrázok č. 2:
Recenzia od influencerky Janky Šimkovičovej

Text č. 2: email

Predmet: Objavte Krásu Novej Pleti s SQT Biomicroneedling!

Milé klientky,

Dúfam, že tento email Vás nájde v najlepšom zdraví a kráse. Dnes mám pre Vás vzrušujúcu novinku, ktorá môže priniesť revolučnú zmenu v starostlivosti o Vašu pleť.

Predstavujem Vám ošetrenie SQT Biomicroneedling, ktoré sa stalo skutočným fenoménom v oblasti kozmetickej starostlivosti. Toto ošetrenie ponúka rýchle a efektívne výsledky v boji proti akné, pigmentovým škvrnám, ako aj vráskam.

Naše klientky si zaslúžia to najlepšie, a preto sme do našej ponuky zaradili SQT Biomicroneedling - pre dokonalú pleť, akú ste si vždy želali.

Chcela by som Vás pozvať, aby ste sa o tomto ošetrení dozvedeli viac a zažili jeho účinky na vlastnej pleti. A aby som Vás ešte viac presvedčila, pripravila som pre Vás QR kód, ktorý Vás odkáže na recenziu od známej influencerky, ktorá SQT Biomicroneedling vyskúšala a zdieľa svoje nadšenie z výsledkov.

Nezabudnite si oskenovať tento QR kód a vypočuť si, čo hovorí o svojej skúsenosti s ošetrením SQT Biomicroneedling. Som presvedčená, že jej skúsenosť Vás ešte viac motivuje vyskúšať toto zázračné ošetrenie.

Neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií alebo na dohodnutie termínu. Teším sa na Vašu návštevu a na to, ako spoločne odhalíme krásu Vašej pleti.

S láskou a odbornou starostlivosťou,

[Vaše Meno] [Váš Kozmetický Salón]

Text č. 2: SMS a WhatsApp

Milá klientka, prinášame revolučné ošetrenie SQT Biomicroneedling! Efektívne riešenie proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam s rýchlymi výsledkami. Vypočujte a pozrite si recenziu od influencerky - oskenujte priložený QR kód. Nechajte svoju pleť zažiariť s nami! Objednajte sa ešte dnes. Tešíme sa na Vás!

[vložte obrázok č. 2]

[Vaše meno]

Objednať sa môžete tu: [URL na objednávku]

Text č. 2: príspevok (post) na sociálne siete

Takto influencerka zareagovala po vyskúšaní SQT Biomicroneedling!

Máte problémy s akné, pigmentovými škvrnami, alebo vráskami? Máme pre vás riešenie, ktoré prináša okamžité a viditeľné výsledky - SQT Biomicroneedling! 🌟

Toto revolučné ošetrenie je tu, aby vašu pleť nielen omladilo, ale aj vrátilo jej zdravý žiar. Predstavte si pleť tak hladkú a zjednotenú, že každé ráno pri pohľade do zrkadla budete žasnúť nad jej krásou. 🌺

Chcete vedieť viac? 👀 Oskenujte tento QR kód a vypočujte si recenziu od influencerky, ktorá vyskúšala SQT na vlastnej pleti. Nechajte sa inšpirovať jej skúsenosťou a objavte, ako môže SQT Biomicroneedling zmeniť aj vašu pleť. 📲

Neváhajte a objednajte sa na ošetrenie už dnes. Doprajte svojej pleti to, čo si zaslúži. SQT Biomicroneedling je kľúčom k vašej novej, zdravej a žiariacej pleti. 💫

Tešíme sa na vás a na zmenu, ktorú spolu dosiahneme! 💖

#VášHashtag #SQTBiomicroneedling #SQTBeauty #NováPleť #KozmetickýSalón #TransformáciaPleti #StarostlivosťOPleť

Alternatívny text č. 2: sociálne siete

🌟 Transformujte svoju pleť s SQT Biomicroneedling! 🌟

Ste pripravení na premenu? Objavte silu SQT Biomicroneedling - naše revolučné ošetrenie, ktoré prináša okamžité a účinné výsledky. Bojujte proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam a doprajte svojej pleti omladenie, ktoré si zaslúži.

👀 Nenechajte si ujsť! Inspirujte sa recenziou našej obľúbenej influencerky, ktorá ošetrenie SQT vyskúšala na vlastnej pleti. Jej skúsenosti? Nič iné ako úžasná transformácia!

📲 Oskenujte QR kód v bio a presvedčte sa sami! Pripravte sa na zmenu, ktorá nie je len viditeľná, ale aj hmatateľná.

💫 Zarezervujte si svoje miesto dnes a zažite, ako SQT Biomicroneedling mení pravidlá hry v starostlivosti o pleť.

#VášHashtag #SQTBiomicroneedling #SQTBeauty #NováPleť #KozmetickýSalón #TransformáciaPleti #StarostlivosťOPleť

Obrázok č. 3:
4 ošetrenia v jednom

Text č. 3: email

Predmet: Nová pleť bez make-upu? Objavte ako s SQT!

Milé klientky,

Dovoľte mi predstaviť Vám revolučné ošetrenie, ktoré prichádza do nášho salónu - SQT Biomicroneedling, špeciálne navrhnuté na boj proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam. Toto ošetrenie predstavuje pravú inováciu v starostlivosti o pleť, kombinujúc efekty štyroch procedúr do jednej, aby Vaša pleť ožila.

Čo všetko SQT Biomicroneedling ponúka?

 1. Bezpečnosť: Je bezpečnejšie než tradičný chemický peeling, minimalizuje riziko a poskytuje pohodlné ošetrenie.
 2. Zjemnenie pokožky: Efekt podobný dermabrázii, ktorý zanechá Vašu pleť hladkú a jemnú.
 3. Prehrievanie podkožia: Podobne ako rádiofrekvencia, stimuluje produkciu kolagénu a elastínu pre pevnejšiu a mladistvejšiu pleť.
 4. Účinné látky: Vpravuje účinné látky hlboko do pokožky podobne ako mezoterapia, pre maximálnu regeneráciu a obnovu.

Predstavte si, že po ošetrení, ktoré trvá len 60 minút, môžete opustiť náš salón s pleťou, na ktorú budete hrdé a po dlhej dobe vyjsť von bez make-upu. Efekt Vás milo prekvapí a poskytne Vám ten pravý dôvod cítiť sa sebavedome a krásne.

Neváhajte a zarezervujte si svoje ošetrenie už dnes! Venujte svojej pleti pozornosť, ktorú si zaslúži, a nechajte ju ožiť vďaka SQT Biomicroneedling.

Teším sa na Vašu návštevu a na to, že spoločne dosiahneme úžasné výsledky.

S úctou a očakávaním,

[Vaše Meno]
Vaša kozmetička

Text č. 3: SMS a WhatsApp

Ahoj! Mám pre Teba skvelú novinku - SQT Biomicroneedling, revolučné ošetrenie pre Tvoju pleť. Trápia Ťa akné, pigmentové škvrny alebo vrásky? SQT Biomicroneedling je odpoveďou! Toto 4 v 1 ošetrenie je bezpečnejšie ako chemický peeling, zjemňuje pokožku ako dermabrázia, prehrieva podkožné tkanivo ako rádiofrekvencia a vpravuje účinné látky hlboko do pleti ako mezoterapia. Predstav si, že môžeš byť opäť hrdá na svoju pleť a vyjsť von bez make-upu! Len 60 minút a Tvoja pleť bude oživená s viditeľnými výsledkami. Nechaj sa rozmaznávať a objednaj sa na ošetrenie SQT Biomicroneedling. Teším sa na Teba!

Text č. 3: príspevok (post) na sociálne siete

🌟 Objavte premenu s SQT Biomicroneedling! 🌟

Pozdravujem vás, milé dámy! Mám pre vás vzrušujúcu novinku, ktorá vašu pleť nielen omladí, ale aj zbaví nežiaducich akné, pigmentových škvŕn a vrások. Predstavujem vám SQT Biomicroneedling - ošetrenie, ktoré v sebe spája to najlepšie zo štyroch svetov!

Bezpečnejšie než chemický peeling - bez obáv a nežiaducich účinkov.
Zjemňuje pokožku ako dermabrázia - pre dokonale hladkú pokožku.
Prehrieva podkožné tkanivo ako rádiofrekvencia - stimuluje produkciu kolagénu pre pevnejšiu pleť.
Vpravuje účinné látky ako mezoterapia - pre hlbokú výživu a obnovu.

Zažite ošetrenie, ktoré premení vašu pleť v priebehu 60 minút na nepoznanie a odhalte jej pravú krásu bez potreby make-upu. Buďte hrdé na svoju pleť a nechajte ju žiariť so SQT Biomicroneedling!

📆 Neváhajte a objednajte sa na ošetrenie už dnes! Teším sa na vašu premenu a na to, ako spolu dosiahneme úžasné výsledky, ktoré vás milo prekvapia.

#VášHashtag #SQTBiomicroneedling #SQTBeauty #NováPleť #KozmetickýSalón #TransformáciaPleti #StarostlivosťOPleť

Obrázok č. 4:
Kolibrík. Rozkmitá pleť do krásy.

Text č. 4: email

Predmet: Oživte svoju pleť s novinkou SQT Biomicroneedling 🌺

Milé klientky,

V našom salóne prichádzame s novinkou, ktorá vašej pleti vráti žiaru, mladosť a zdravie. Predstavujeme vám SQT Biomicroneedling – revolučné ošetrenie, ktoré je tak jemné a efektívne ako krídla kolibríka počas letu.

Kolibrík, symbol nášho ošetrenia, je nositeľom šťastia, radosti a harmónie. Jeho jedinečné schopnosti inšpirovali vytvorenie symbolu SQT Biomicroneedling. Ošetrenie na prírodnom základe a neinvazívne, určené na boj proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam. Ako tenký zobáčik kolibríka, naše ošetrenie preniká hlboko do vašej pleti, kde pracuje na obnove buniek a revitalizácii.

Nechajte nás priniesť do vášho života trochu šťastia, slnka a jemnej, krásnej pleti. SQT Biomicroneedling je rýchle a efektívne ošetrenie, ktoré dokáže dosiahnuť miesta, kam sa bežné krémy a ošetrenia nedostanú.

Pripomeňte si, že v kráse a harmónii nič nie je nemožné. Objednajte sa na ošetrenie SQT Biomicroneedling a zažite na vlastnej pleti jeho účinky.

Tešíme sa na vašu návštevu.

S láskou a pozitívnou energiou,

[Vaše Meno]
Vaša kozmetička

Text č. 4: SMS a WhatsApp

Ahoj! Prinášam novinku SQT Biomicroneedling 🌺. Inšpirované kolibríkom, toto ošetrenie bojuje proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam. Je neinvazívne, na prírodnom základe, rýchle a efektívne. Ako dlhý zobáčik Kolibríka, ktorý je symbolo SQT, tak ošetrenie preniká hlboko do pokožky, kde sa žiadne iné ošetrenie nedostane. Nechaj svoju pleť zažiariť s nami! Objednaj sa a zaži harmóniu a krásu na vlastnej pleti. Čakám na teba!

Text č. 4: príspevok (post) na sociálne siete

🌺 Novinka SQT Biomicroneedling: Kde sa harmónia stretáva s krásou! 🌺

Milé dámy, predstavujeme vám ošetrenie inšpirované kolibríkom - symbolom šťastia, radosti a harmónie. SQT Biomicroneedling prináša šťastie a slnko priamo na vašu pleť. Bojuje proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam, je neinvazívne a na prírodnom základe.

✨ Ako kolibrík, ktorý svojimi rýchlymi krídlami a tenkým zobáčikom dosiahne tam, kam iní nemôžu, SQT Biomicroneedling preniká hlboko do vašej pleti. Objavte krásu, ktorá je bez hraníc.

👉 Objednajte sa na ošetrenie a dovoľte nám, aby sme vašej pleti vrátili jemnosť a žiaru. V našom salóne nič nie je nemožné!

#VášHashtag #SQTBiomicroneedling #SQTBeauty #NováPleť #KozmetickýSalón #TransformáciaPleti #StarostlivosťOPleť #Biomicroneedling #HarmóniaaKrása #OšetrenieInšpirovanéKolibríkom

Obrázok č. 5:
Prírodné, neivazívne a rýchle

Text č. 5: email

Predmet: Objavte krásu Vášho nového JA s SQT Biomicroneedling 🌿

Milé klientky,

V našom salóne sme vždy na špici inovácií a hľadáme spôsoby, ako vám priniesť tie najlepšie služby. S radosťou vám predstavujem náš najnovší prírastok - SQT Biomicroneedling! 🌺

Čo robí SQT Biomicroneedling takým výnimočným?

 1. Prírodný Základ: Využíva silu sladkovodnej špongie, ktorá sa rozpadá na mikroskopické kryštáliky, tzv. spikuly, pre hlbokú regeneráciu.
 2. Neinvazívne Ošetrenie: Jedná sa o úplne nový typ microneedlingu, ktorý je bezbolestný, nevyžaduje použitie prístrojov, bez kyselín a poranení.
 3. Rýchle a Efektívne: Poskytuje okamžité výsledky s viditeľne zdravšou pokožkou už po prvom ošetrení. Bunkový cyklus obnovy je skrátený z 28 na 7 dní.

Je to ideálne riešenie pre každého, kto hľadá účinný spôsob, ako bojovať proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam, a to všetko s láskavým prístupom k vašej pleti.

Nechajte svoju pleť zažiariť a objednajte sa na SQT Biomicroneedling v našom salóne. Prebuďte krásu, ktorá vás definuje.

Teším sa na vašu návštevu,

[Vaše Meno]
Vaša kozmetička

Text č. 5: SMS a WhatsApp

Ahoj! Prinášam ti novinku - SQT Biomicroneedling 🌿: Prírodné, neinvazívne a efektívne ošetrenie pre akné, jazvičky po akné, pigmentové škvrny a vrásky. Sladkovodná špongia krásne preniká hlboko do pleti. Prináš rýchle až okamžité výsledky. S SQT skracujeme obnovu pleti z 28 na 7 dní. Objednaj sa a zaži zázrak na vlastnej pleti! Tešíme sa na teba. [Vaše Meno]

Text č. 5: príspevok (post) na sociálne siete

🌿 Transformácia Pleti s SQT Biomicroneedling 🌿

Zbohom akné, pigmentové škvrny a vrásky! 👋 Objavte moc prírody s našim novým SQT Biomicroneedling ošetrením.

Prečo si zamilujete SQT Biomicroneedling?

 1. Prírodný základ: Sladkovodná špongia pre hlbokú obnovu.
 2. Neinvazívny: Bez bolesti, prístrojov, kyselín alebo poranení.
 3. Rýchle výsledky: Viditeľná zmena po prvom ošetrení.

Nechajte vašu pleť rozkvitnúť s ošetrením, ktoré je rovnako rýchle a účinné ako krídla kolibríka. 🕊️ Objednajte sa teraz a zažite okamžitú premenu.

#VášHashtag #SQTBiomicroneedling #SQTBeauty #NováPleť #KozmetickýSalón #TransformáciaPleti #StarostlivosťOPleť #Biomicroneedling #PrírodnáPleťováStarostlivosť #ZdraváPleť

Obrázok č. 6:
Najčistejší produkt na trhu.

Text č. 6: email

Predmet: Objavte prírodnú revolúciu s SQT Biomicroneedling 🍃

Milé klientky,

S radosťou vám predstavujem najnovšiu inováciu v našom salóne - SQT Biomicroneedling, prírodné ošetrenie, ktoré prináša revolúciu v starostlivosti o pleť.

SQT Biomicroneedling je navrhnuté špeciálne pre boj proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam, vďaka unikátnej technológii založenej na prírodných hubových spikulách - biologických mikroihličkách získavaných zo sladkovodných húb.

Toto ošetrenie stimuluje dermis kože, naštartuje mikrocirkuláciu a zavedie 1,5 až 4 milióny prírodných mikroihličiek priamo do dermis vrstvy prostredníctvom ručnej masáže. A to všetko bez krvácania, mechanických ihiel či stroja, anestetik a poškodenia kože!

SQT Biomicroneedling skracuje cyklus obnovy pokožky z 28 na 7 dní, čo znamená rýchlejšie a efektívnejšie fyzické omladenie. Každé ošetrenie efektom prekvapí a ponúka prirodzené, bezpečné výsledky.

Nezmeškajte príležitosť vyskúšať toto revolučné ošetrenie a objednajte sa už dnes. Doprajte svojej pleti prírodnú starostlivosť, ktorú si zaslúži.

Teším sa na vašu návštevu a na to, ako spolu dosiahneme nádherné výsledky.

S láskou,

[Vaše Meno]
Vaša kozmetička

Text č. 6: SMS a WhatsApp

Ahoj! 🌿 Novinka v našom salóne - SQT Biomicroneedling: prírodné ošetrenie pre akné, škvrny a vrásky. Bez bolesti, bez poranenia, bez kyselín s efektom omladenia. Skráť obnovu pokožky z 28 na 7 dní. Objednaj sa a zaži revolúciu v starostlivosti o pleť. Tešíme sa na teba! [Vaše Meno], meno salóna

Text č. 6: príspevok (post) na sociálne siete

🌿 Oživte Svoju Pleť s Prírodnou Revolúciou - SQT Biomicroneedling! 🌿

Milé klientky,

Je čas rozlúčiť sa s akné, pigmentovými škvrnami a vráskami! Prinášame vám SQT Biomicroneedling - prírodné ošetrenie, ktoré prináša do vašej starostlivosti o pleť revolučnú zmenu.

🍃 Čo robí SQT Biomicroneedling tak špeciálnym?

 • Prírodná Sila: Hubové spikuly, získané zo sladkovodných húb, sú kľúčom k našej inovácii. Tieto prírodné mikroihličky dokážu stimulovať dermis kože a naštartovať povrchovú mikrocirkuláciu.
 • Bezpečné a Neinvazívne: V priebehu 5 minút sa milióny týchto mikroihličiek jemne zavedú do vašej pleti prostredníctvom ručnej masáže - bez krvácania, anestetik a porušenia kože.
 • Rýchle Výsledky: SQT Biomicroneedling skracuje cyklus obnovy pokožky z 28 na úžasných 7 dní, čím dosahuje prirodzené a efektívne omladenie.

💫 S unikátnou technológiou SQT® vám garantujeme, že výsledok každého ošetrenia vás milo prekvapí. Pridajte sa k nám a nechajte svoju pleť opäť žiariť zdravím a mladosťou.

💌 Objednajte sa na ošetrenie už dnes a zažite, ako SQT Biomicroneedling mení pravidlá hry v starostlivosti o pleť.

Na obrázku nižšie uvidíte krásu prírodných hubových spikúl a ich magický účinok na vašu pleť. Pripravte sa na cestu k prirodzenej, zdravej a žiariacej pleti s nami!

#VášHashtag #SQTBiomicroneedling #SQTBeauty #NováPleť #KozmetickýSalón #TransformáciaPleti #StarostlivosťOPleť #Biomicroneedling #PrírodnáPleťováStarostlivosť #ZdraváPleť #PrírodnáStarostlivosťOPleť #OmladeniePleti

Obrázok č. 7:
Leták 1, viac vecí, recenzia, 4v1

Text č. 7: email

Predmet: Objavte omladenie s SQT Biomicroneedling 🌟

Milé klientky,

Je mi veľkou radosťou predstaviť vám najnovšiu revolúciu v starostlivosti o pleť - SQT Biomicroneedling, ošetrenie, ktoré je ako 4 v 1 a prináša okamžité výsledky pre vašu pleť. Či už bojujete s akné, pigmentovými škvrnami alebo vráskami, SQT Biomicroneedling je tu pre vás.

Klientka, ktorá vyskúšala SQT, nedávno povedala: "Mám z toho nenormálnu pleť, toto ošetrenie možno najviac funguje, má okamžitý efekt, fakt výborné... kedy mám prísť znova?" A práve pre takéto ohlasy to všetko robíme!

SQT Biomicroneedling je prírodná revolúcia v starostlivosti o pleť. Ponúka bezpečnú, neinvazívnu a efektívnu cestu k omladeniu vašej pokožky, pričom zároveň stimuluje jej prirodzenú schopnosť regenerácie.

Neváhajte a objednajte sa na ošetrenie už dnes, aby aj vaša pleť mohla zažiť túto jedinečnú premenu.

Teším sa na vašu návštevu,
[Vaše Meno]
Vaša kozmetička

Text č. 7: SMS a WhatsApp

Ahoj! 🌺 Prinášam ti revolúciu pre tvoju pleť: SQT Biomicroneedling - boj proti akné, škvrnám, vráskam. Klietka, ktorá skúsila SQT bola nadšená: "Nenormálnu pleť mám z toho. Má to okamžitý efekt. Kedy mám prísť znova?" Nechaj sa rozmaznávať prírodnou starostlivosťou. Objednaj sa teraz! 🌿 [Vaše Meno], Vaša kozmetička z [Meno Vášho salóna]

Text č. 7: príspevok (post) na sociálne siete

🌿 Omladnite prírodne s SQT Biomicroneedling! 🌿

Zbohom akné, vráskam a pigmentovým škvrnám! SQT Biomicroneedling je tu, aby priniesol revolúciu do vašej starostlivosti o pleť. 🌟

"Z tohto ošetrenia mám nenormálnu pleť, je fakt výborné... možno najviac funguje, je z toho taký, že okamžitý efekt... Kedy môžem prísť znova?" - hovorí spokojná klientka po ošetrení SQT. A vy? Ste pripravené na zmenu?

✨ Prírodná revolúcia, okamžitý efekt, pleť ako nová. Objednajte sa na SQT Biomicroneedling a zažite ten rozdiel!

Pridajte sa k nám a objavte krásu svojej pleti v novom svetle. 💫

#VášHashtag #SQTBiomicroneedling #SQTBeauty #NováPleť #KozmetickýSalón #TransformáciaPleti #StarostlivosťOPleť #Biomicroneedling #PrírodnáPleťováStarostlivosť #ZdraváPleť #PrírodnáStarostlivosťOPleť #OmladeniePleti

Obrázok 8:
Leták 2, viac vecí, prírodné, neinvazívne, okamžité, najčistejšie

Text č. 8: email

Predmet: Objavte novú revolúciu v starostlivosti o pleť s SQT Biomicroneedling

Milé klientky,

S veľkou radosťou vám predstavujem najnovšiu inováciu v našom salóne - SQT Biomicroneedling. Toto revolučné ošetrenie je špeciálne navrhnuté pre boj proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam, prinášajúc okamžité a dlhotrvajúce výsledky.

SQT Biomicroneedling využíva prírodné sily hubových spikúl, kremičitých biologických mikroihličiek získavaných zo sladkovodných húb. Tieto mikroihličky stimulujú dermis vrstvu kože, naštartujú povrchovú mikrocirkuláciu a zabezpečia, že v priebehu len 5 minút sa 1,5 až 4 milióny týchto mikroihličiek zavedú priamo do dermis vrstvy kože. A to všetko ručnou masážou. Nepoužívame pri tom žiaden stroj, ani mechanické ihly, ktoré by mohli narušiť microbiom pokožky. Takže je to prírodné a neinvazívne ošetrenie.

Čo to pre vás znamená? SQT Biomicroneedling ponúka prírodné, bezpečné a účinné omladenie bez krvácania, anestetiky alebo poškodenia kože. Skráti cyklus obnovy pokožky z 28 dní na 7 dní, čo vám umožní skôr zažiť premenenú, zdravšiu pleť.

Neváhajte a objednajte sa na toto jedinečné ošetrenie už dnes. Doprajte svojej pleti starostlivosť, ktorú si zaslúži, a buďte svedkom jej premeny.

Teším sa na vašu návštevu a spoločné dosahovanie nádherných výsledkov.

S úctou,
[Vaše Meno]
Vaša kozmetička

Text č. 8: SMS a WhatsApp

Ahoj! Mám pre teba vzrušujúcu novinku - SQT Biomicroneedling 🌿: revolúcia v starostlivosti o pleť. Bojuj proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam s prírodnými hubovými spikulami. Žiadne krvácanie ani poškodenie kože, len čistá a mladá pleť. Skráť obnovu pokožky z 28 na 7 dní! Objednaj sa a zaži okamžitú zmenu. Tešíme sa na teba! [Vaše Meno]

Text č. 8: príspevok (post) na sociálne siete

🌟 Pripojte sa k prírodnej revolúcii starostlivosti o pleť s SQT Biomicroneedling 🌟

Drahé dámy, je čas na zmenu, ktorú vaša pleť dlho očakávala! Predstavujeme vám SQT Biomicroneedling - neinvazívne, prírodné ošetrenie, ktoré prináša revolučné výsledky v boji proti akné, pigmentovým škvrnám a vráskam. 🍃✨

Prečo SQT Biomicroneedling?

 • Prírodný základ: Využíva moc sladkovodných húb, z ktorých sú získavané kremičité biologické mikroihličky - spikuly. Tieto spikuly stimulujú dermis kože, podporujú povrchovú mikrocirkuláciu a zabezpečujú, že do vašej pleti sa dostane 1,5 až 4 milióny mikroihličiek bez jediného rezu. Nehrozí žiadne krvácanie.
 • Okamžité a efektívne výsledky: Ošetrenie skracuje cyklus obnovy pokožky z 28 dní na 7, umožňujúc vám rýchlejšie zažiť jemnejšiu, zdravšiu pleť. Už na druhý deň budete milo prekvapené z výsledku.
 • Bezpečné Omladenie: Bez krvácania, anestetiky alebo poškodenia kože, SQT Biomicroneedling prináša prirodzené a bezpečné fyzické omladenie.

Naše skúsenosti hovoria viac než tisíc slov - klientka po ošetrení SQT Biomicroneedling povedala, že má nenormálnu pokožkou a hneď sa pýta: "Kedy môžem prísť znova?" 🌺 Keď je niečo skvelé, treba to skúsiť. Možno sa zamilujete nie len do ošetrenia SQT, ale ešte viac do seba samej.

Pridajte sa k nám a objavte, ako SQT Biomicroneedling môže premeniť vašu pleť. Objednajte sa už dnes a zažite unikátnu technológiu, ktorá dáva istotu, že každé ošetrenie efektom prekvapí.

#VášHashtag #SQTBiomicroneedling #SQTBeauty #NováPleť #KozmetickýSalón #TransformáciaPleti #StarostlivosťOPleť #Biomicroneedling #PrírodnáPleťováStarostlivosť #ZdraváPleť #PrírodnáStarostlivosťOPleť #OmladeniePleti


Príbehy, stories

Vytvorili sme pre Vás 10 rôznych príbehov, ktoré môžete použiť do Instagramu a Facebooku alebo iných sociálnych sietí.
Tip pre Vás: Pri uverejnení vložte odkaz na váš web, alebo priamo na objednávkový formulár a vyberte hudbu, ktorá sa Vám páči.

Príbeh 1:

Príbeh 2:

Príbeh 3:

Príbeh 4:

Príbeh 5:

Príbeh 6:

Príbeh 7:

Príbeh 8:

Príbeh 9:

Príbeh 10:

Príbeh 11: SQT Nourishing HydratingPríbeh 12: Štyri ošetrenia v jednom


Logo SQT Beauty

sivé:

čierne:

biele:

sivé:

čierne:

biele:

Fotky produktov

SQT Resurfacing - na akné, jazvičky po akné, strie

SQT Revitalizing - na pigmentové škvrny

SQT Anti-Aging - na vrásky

SQT Nurishing Hydrating - na dehydrovanú pleť